Ankara Xerox Yazıcı Tamir ServisiAnkara Xerox Fotokopi Tamir ServisiAnkara Xerox Toner ve Kartuş Dolumu

Dikmen Xerox servisi

Dikmen Xerox Servisi

Dikmen Xerox servisimiz sunduğu kaliteli ve profesyonel hizmet anlayışını her daim devam ettirecektir. Müşteri memnuniyetini kendine ilke edinen Xerox servisi kaliteli hizmet anlayışından hiçbir zaman ödün vermemektedir.

Xerox Yazıcı faks ve fotokopi makinalarının Her türlü tamir işlemlerini anında çözen ekibimiz kullandığı orijinal yedek parçalar ile cihazlarınızın ömrünü uzatmaktadır.

Dikmen Xerox servisi olarak 30 yıldır müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Müşterilerin ihtiyaçlarına göre belirlediğimiz hizmet anlayışının her zaman arkasındayız. Her zaman Müşterilerimizin bütçelerine göre belirlediğimiz fiyat aralıklarımız tüm tamir işlemlerinde geçerli olmaktadır. Servisimiz de deneyimli ve işlerinde uzman kişileri çalıştırmaktayız.

Çabuk bozulan elektronik aletlerin bakımı yapılmazsa zamanla kullanım ömürleri azalmaktadır. O kadar para döktüğümüz cihazların kullanılmaz hale gelmesi bizleri üzer. Xerox yazıcı servisi olarak siz değerli müşterilerimize ücretsiz arıza tespiti ve ücretsiz kargo hizmeti sunmaktayız. Arızalanan cihazlarınız olursa bizleri aramaktan çekinmeyiniz.  Ankara’nın her yerine kolaylıkla ulaşan servisimiz arızalanan cihazlarınızı servislerimizde tamir ettikten sonra tekrardan kapınıza kadar getirmektedir. Xerox servisi olarak müşterilerimizin her türlü sorununu çözmeye hazır bir şekilde beklemekteyiz.

Dikmen Xerox servisi, Dikmen Xerox Yazıcı servisi, Dikmen Xerox toner dolumu, Xerox teknik servisi Dikmen, Xerox faks ve fotokopi tamiri, Dikmen Telefon numarası 0312 473 76 16

Xerox Toner dolum

Dikmen xerox servisimizde toner ve kartuş dolumları garantili yapılmaktadır. Dikmen toner ve kartuş dolum

Xerox Servisi Dikmen

Xerox Teknik Servis