Ankara Xerox Yazıcı Tamir ServisiAnkara Xerox Fotokopi Tamir ServisiAnkara Xerox Toner ve Kartuş Dolumu

Kızılay Xerox servisiKızılay Xerox Servisi

Arıza tespitleri kesinlikle ücretsizdir. Sizin söylemiş olduğunuz sorunlara göre kontrol yapılarak, cihazdaki asıl sorun tespit edilir. Daha sonrasından sizden onay beklenir. Onayınız alındıktan hemen sonra onarım işlemine geçilir. Onarım süresince yapılan işçilik ve parça değişimlerinde güvenlik garantisi verilmektedir. Yalnız parça değişimleri sırasında Kızılay Xerox servisi sağlayıcısı olarak yedek parça ürünleri sürekli stoklarımızda bulundurmaktadır. Bu yüzden Xerox cihazlarınız çok kısa sürelerde tamiri ve bakımı yapılır.

Xerox marka yazıcı, faks makinesi ve fotokopi makinesi gibi ürünlerinizi sadece arızalandığında değil, rutin bakımını yapmanız gerekmektedir. Kızılay bölgesi Xerox servis sağlayıcısı bakımları da çok ince bir titizlikle yapmaktadır.

Xerox marka fotokopi ve yazıcı markalarının kullanmış olduğu orijinal toner, muadil toner, dram, rec blade, alt ve üst merdane gibi yedek parçaları da bu servis sağlayıcından temin edebilirsiniz. Ayrıca toner dolumlarını da gene buradan yaptırabilmektesiniz.

Ünlü fotokopi, yazıcı ve faks makine markalarından biri olan Xerox’un Ankara Kızılay semti içinde olan şubesi Grup İletişimdir. Xerox marka herhangi bir ürününüzde problem çıktığında Kızılay Xerox servisi sağlayıcısı olarak bu firmadan yararlanabilirsiniz.

Kızılay Xerox servisi, Kızılay Xerox Yazıcı servisi, Kızılay Xerox toner dolumu, Xerox Kızılay servisi, Xerox teknik servisi Kızılay, Xerox faks ve fotokopi tamiri, Xerox Telefon numarası 0312 473 76 69

Xerox Toner dolum

Kızılay xerox servisimizde toner ve kartuş dolumları garantili yapılmaktadır. Kızılay toner ve kartuş dolum

Xerox Servisi Kızılay

Xerox Teknik Servis